Stap in de wereld van actie en duurzaamheid!

Doe mee met Ploggen met Paul Waye, de legendarische Aardbol Man en Banaanman, en ervaar hoe sport en milieubewustzijn samenkomen. Paul Waye, uitzonderlijk sporter, activist en kunstenaar, combineert hardlopen met het actief opruimen van afval. Met zijn unieke, zelfgemaakte marathonkostuums – waaronder de iconische Earth Suit en het Blikjespak (te bewonderen in het museum) – laat hij zien hoe we samen onze planeet kunnen verbeteren.

Wat kun je verwachten?

DCIM\100GOPRO\G0092473.JPG

9 februari, 23 februari & 9 maart 2025
Ploggen met Paul (Plandelen)
Met: Paul Waye aka Aardbolman aka Banaanman
Tijd: 11:00 – 12:30
Omschrijving:
Sporten en goed doen voor de wereld? Doe mee met Ploggen (of eigenlijk: Plandelen)! Onder begeleiding van Paul Waye, bekend van zijn iconische marathonkostuums zoals het 1000 Bottle Earth Suit en de Canuarydress, combineer je wandelen met afval opruimen. Paul’s humor, muziek en inspirerende verhalen maken deze ervaring onvergetelijk.

En er is meer! Je maakt kans op een trash trophy, een unieke prijs gemaakt van afval. Trek je creatiefste outfit aan en help samen onze wereld een stukje schoner maken.

Kosten:

Kinderen: gratis
13 t/m 17 jaar: €10,00 (inclusief museumbezoek, normaal €2,50)
18 jaar en ouder: €12,50 (inclusief museumbezoek, normaal €8,50)
Inclusief: Entree voor het museum
Meld u aan en koop hier uw kaartje. (voor vragen stuur een mail naar gvanloon@zandvoortsmuseum.nl)


1 maart 2025
Creatief met Paul
Met: Paul Waye
Tijd: 12:30 – 15:30
Omschrijving:
Creativiteit en duurzaamheid komen samen in deze unieke workshop! Start met een korte afvalwandeling, waarin je samen met Paul materialen verzamelt. Daarna laat je je creativiteit de vrije loop en maak je iets bijzonders van wat je hebt gevonden. Of beter nog: ontwerp je eigen outfit!

Paul inspireert je onderweg met muziek, verhalen en zijn kenmerkende marathonkostuums. Een energieke, informatieve en superleuke ervaring voor iedereen.

Leeftijden: Geschikt voor alle leeftijden (Kinderen onder de 12? Neem contact met ons op!)
Kosten: €15,00 per persoon
Inclusief: Entree voor het museum
Let op: Deze activiteit is populair,meld u aan en koop hier uw kaartje. (voor vragen stuur een mail naar gvanloon@zandvoortsmuseum.nl)

Kaartverkoop

Reserveer alvast een plekje op een dag en een tijdstip waarop het u uitkomt.